kubbecim@gmail.com
0553 914 8342

Cami Vitray Dekorasyonu

Cami Vitray Dekorasyonu

Cami Alçı pencere yapımı, hassasiyet isteyen ve yoğun emek getiren bir çabanın ürünüdür. Motiflerin projeli olması Osmanlı eserlerine uyumluluk göstermesi, günümüzde de yapılan işin bir el sanatı olduğunun en açık delilidir. Ancak bunu yaparken izlenecek yöntem, üretilecek pencere sayısına, penceredeki bezemelerin inceliğine ve ustanın marifetine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Cami Vitrayı Nedir ?: Cami Vitrayı nakışlı cam renkli camlarda yapılan eski bir şekil verme işlemidir. Nakışlı cam renkli yapılar süslenip Cami pencerelerine monte edilmesiyle ismini almıştır. Diğer Bir deyişlede ışılklı cam resim sanatına dair ne varsa bu adla adlandırılır. 

Cami Vitray Dekorasyonu: Cami vitray dekorasyonu olarakta ilk etapta ekipz çalışması yapılarak vitrayın şekli boyutu hesaplanır. 3 d programlar vasıtası ile vitrayın dıştan içten yandan görünümü oluşturulup müşterimize gösterilir. Olumlu dönüşüm sağlandığı taktirde Vitray çalışması tamamlanır.


Cami Vitray Fiyatları: Cami Vitray Fiyatları Kullanılan malzemenin kalitesine Yapıştırıcı kalitesine, yol durumuna ve metrekaresine göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. 

Cami Vitray Dekorasyon Firmaları denilince akla ilk Gelen Şimşek Yapı Dekorasyon Ltd. Şti. Bu gibi durumlarda devreye girerek müşterilerimize en uygun fiyat garantisini vermektedir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin