kubbecim@gmail.com
0553 914 8342

Hastane Kurşun Kaplama Firmaları

Hastane Kurşun Kaplama Firmaları

Hastane Kurşun Kaplama

Hastanelerde sıkça rastladığımız röntgen odaları, mr odaları gibi içerisinde radyasyon bulundurulan alanlar için en uygun görülen kaplama ve izolasyon şekli Kurşun kaplama olarak belirlenmiştir.

Röntgen odalarının neden kurşunla kaplandığına gelecek olursak, bir çok bilimsel çalışmalar neticesinde Röntgen ışınları (kanserojen ışınlar)’ın %90 oranda emilerek izole edildiği görülmüş ve kanıtlanmıştır. Bu çalışmalardan dolayı da Sağlık kurumlarında Hastane röntgen odası Kurşun kaplama hizmeti yayılmış ve bir çok hastalığın önüne geçilmiştir.

Hastane Kurşun Kaplama Firmaları

Hastane Kurşun Kaplama Firmaları arasında seçim yapacak olursanız eğer en önemli izolasyon malzemesi olan Kurşun'u usta ellere emanet etmenizi öneririz. Kanserojen ışınların daha fazla alana yayılmasını önleyici tek faktör, burada karşımıza çıkan işçilikle doğru orantılıdır. Kurşun kaplama İşleminin kesinlikle, kusursuzca elden geçirilmesi ve kenetlenmesi gerekmektedir. Firmamız 40'a yakın hastaneye Yaptığı referansı ile bir çok proje mühendisimiz tarafından Kurşun kaplama tasarlanmakta ve iş teslim edilmektedir. Sağlık Kurşun Kaplama Firmaları Arasında Şimşek Yapı Sizler için en iyi tercih olacaktır.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin